منو

لیست قیمت پتینه کاری ساختمان

لیست قیمت پتینه کاری ساختمان 
پتینه کاری هنر رنگ و لعاب دادن به گونه ای متفاوت بر روی اجسام و یا نقاط مختلف ساختمان با توجه به سبک و نیاز موجود هر فضایی میتواند مورد استفاده قرار گیرد.


در طی سالهای اخیر باتوجه به تغییر محسوس ساخت و سازها از سبک و سیاق نئوکلاسیک به کلاسیک و جوابگو نبودن نقاشی ساختمان با رنگهای ساده و سفید یکدست برای ساختمانهای کلاسیک پتینه کاری ساختمان به کمک ما امده و میتواند انرژی و رنگ و لعاب ویژه ای به ساختمان دهد.
لیست قیمت پتینه کاری ساختمان معمولا دقدقه ای است برای کارفرمایان و طراحان داخلی ساختمانی که باتوجه به این که طرح و پتینه ای که برای ساختمان خود انتخاب میکند با چه قیمت و هزینه ای قابل اجرا خواهد بود

و ایا هزینه ای که برای پتینه کاری ساختمان خود پرداخت میکند منطقی هست یا خیر.


گروه ما (پتینه کاری نقاشی نمونه)با تجربه ۲۰ساله در ضمینه رنگ و پتینه ساختمانی با رزومه قوی بیش از یک میلیون متر مربع کار اجرایی موفق اماده ارائه بهترین قیمت پتینه کاری ساختمان به شما بازدید کننده محترم خواهد بود.
قیمت پتینه کاری ساختمان را نمیتوان از پروژه ای با پروژه دیگر مقایسه کردزیرا هر ساختمان و هر پروژه ای که نیاز به پتینه کاری داشته باشد میتواند کاملا متفاوت از هم باشد حال میپرسید چگونه و چطور؟


فرض کنید در یک پروژه ابزارهای ساختمان با پتینه کاری ورق طلا اجرا میشود و در پروژه ای با رنگ طلایی مسلما قیمت پتینه کاری برای پروژه ای که با ورق طلا اجرا شده است قیمت بالاتر و پروژه ای که با رنگ طلایی اجرا شده قیمت پایین تری خواهد داشت

مضاف بر این که خود ورق طلا میتواند چینی استفاده شده باشد و یا ورق طلای ایتالیایی کار شده باشد در پتینه کاری ساختمانی با ورق طلای چینی قیمت پتینه کاری پایین تر از ورق طلای ایتالیایی باید باشد.


مسئله بعدی راجب قیمت پتینه کاری ساختمان هنر شخص اجرا کننده است که میتواند قیمت پتینه کاری شما را متفاوت کند میپرسید چطور؟

دوستان و همکاران زیادی در ضمینه پتینه کاری ساختمان مشغول به کار هستند ولی نمیتوان با قاطعیت گفت که همه به یک اندازه در کار خود حرفه ای هستند شاید یک پتینه کار یک دیوار مثلا طرح سنگ شده را در نیم ساعت و ابتدایی اجرا کند

و شخص دیگر روزها روی همان طرح وقت گذاشته و یک پتینه کاری تخصصی و کاملا حرفه ای اجرا کند پس مشخص است که قیمت پتینه کاری ساختمان با توجه به هنر شخص اجرا کننده کاملا متفاوت خواهد بود.


مورد بعدی متریال و رنگهای هنری و دکوراتیو پتینه کاری ساختمان است رنگهای دکوراتیو ایتالیایی و خارجی قیمت چندین برابری نسبت به رنگهای سنتی ایرانی پتینه کاری ساختمان دارا میباشند
حال با توجه به گفته های بالا و تفاوتهای زیادی که در این حرفه وجود دارد گروه پتینه کاری ما سعی بر این دارد با قیمت مناسب پتینه کاری ساختمان و رقابتی با بهترین کیفیت و رزومه قوی اماده همکاری با شما بازدید کننده محترم سایت نقاشی نمونه باشد.

 • برای مشاهده نمونه کارهای اجرای تیم پتینه کاری نقاشی نمونه حتما از پیج اینستاگرام ما دیدن کنید
 • قیمت پتینه کاری ورق طلا ۵۰هزار تا۱۰۰هزار تومان
 • قیمت پتینه کاری طرح ابر و باد ۵۰هزارتا ۱۰۰هزار تومان
 • قیمت پتینه کاری طرح چوب۳۰هزار تومان
 • قیمت پتینه کاری طرح سنگ۱۰۰هزار تا ۲۰۰هزار تومان
 • قیمت پتینه کاری طرح اسمان۲۰۰هزار تومان
 • قیمت پتینه کاری طرح کاه گل۱۰۰هزار تومان
 • قیمت پتینه کاری طرح بتن ۲۵۰هزار تومان
 • قیمت پتینه کاری رنگهای دکوراتیو ماسه ای ۲۵۰هزار تومان 
 • قیمت پتینه کاری طرح ابریشمی سقف ۴۰هزار تومان
 • قیمت پتینه کاری انواع طرح ها با توجه به سلیقه و نظر شما

لیست قیمت پتینه کاری ساختمان

با بازدید و کارشناسی دقیق گروه ما قابل اجرا میباشد
برای اجرای پتینه کاری ساختمان با بهترین کیفیت و قیمت با ما تماس بگیرید
۰۹۱۲۳۹۷۴۶۳۱ حسین زاده
۲۰سال رضایت مشتریان افتخار ماست
بدون واسطه مستقیم با استاد پتینه کار 

لیست قیمت پتینه کاری ساختمان

قیمت پتینه کاری ساختمان

۰۹۱۲۳۹۷۴۶۳۱ حسین زاده

در بحث قیمت پتینه کاری ساختمان اغلب اوقات وقتی با ما تماس گرفته میشود اولین چیزی که از ما پرسیده میشود این است که پتینه کاری متری چنده؟ باید خدمت شما بازدید کننده محترم سایت پتینه کاری نمونه ساختمان عرض کنم جواب دادن به این سوال در بعضی موارد تقریبا غیرر ممکن است حتما میپرسید چرا؟

اصولا قیمت پتینه کاری ساختمان شامل موارد متعددی از اجرای تکنیک های مختلف پتینه کاری در یک پروژه است

برای مثال به عکس و نمونه کار پتینه بالا خوب نگاه کنید در این عکس و پروژه که توسط گروه پتینه نمونه اجرا شده چندین تکنیک با هم اجرا شده که هر کدام اگر قرار باشد متری محاسبه شود در نظر کارفرما احتمالا شبهه به وجود خواهد اورد میگویید چطور؟

ببینید ورق طلایی که در این کار اجرا شده میتواند متر طول یا متر مربع محاسبه شود یا جنس ورق طلا میتواند ایتالیایی و یا چینی و یا حتی رنگ طلایی شبیه ورق طلا باشد و یا پتینه داخل قابها میتواند ساده و یا پر کار اجرا شود و موارد متعددی که در بحث قیمت پتینه کاری ساختمان قیمت را بالانس خواهد کرد

پس ما از شما میخواهیم به ما اعتماد کنید و برای بدست اوردن دقیق لیست قیمت پتینه کاری ساختمان با ما تماس بگیرید تا بعد از بازدید دقیق پروژه شما بهترین قیمت پتینه کاری ساختمان را در کمترین زمان با بهترین متریال ایتالیایی و یا چینی بسته به رقم هزینه شما ارائه کنیم

همچنین برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر حتما از پیج اینستاگرام ما دیدن کنید

روی لینک کلیک کنیدhtpp://www.instagram.com/naghashinemone/

مدیر گروه علی حسین زاده۰۹۱۲۳۹۷۴۶۳۱

http://naghashinemone.blogfa.com/

علی حسین زاده وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *